No, but Really—7 Reasons Why Winter Is the Best Time to Become a Runner

Nie, ale naozaj - 7 dôvodov, prečo je zima najlepší čas stať sa bežcom

Povedali sme, že začneme v júni bežať. A potom prišiel september. A teraz je marec. Dobrá správa pre nás, zima je vlastne najlepší čas na vstup do športu. Neveríte nám? Pozrite sa na sedem dôvodov uvedených nižšie.

ZADARMO REIN TRAILS

Cesta na brehu jazera a 606 chodník, dve najobľúbenejšie miesta na beh, sa v lete poriadne preplnia. Teraz je čas sa pohodlne vydať na dobre šliapanú cestu bez dopravných zápch. Poďte v lete, budete pripravení prijať nových.

5KS RUN ROK ROUND

Prihláste sa na 5K (ako napríklad nadchádzajúci skok Leprechaun 11. marca) s priateľom, ktorý vám poskytne ďalšiu motiváciu na začatie odbornej prípravy. Poďte deň závodu, energia davu vás povzbudí k novému osobnému záznamu.

VÝNIMKA OBCHODU

Na začiatok budete potrebovať bežecké pančuchy, reflexnú bundu a dobrú obuv. Vyberte si zábavné farby na zvýšenie nálady - dokonca vás môže tešiť na čas prebudenia 5:00.

JE DOBA ZÍSKANIA ČASU

Zmeškali ste posledných pár epizód „Pod Save America“? Dlhý beh je vaša šanca dohnať vašu obľúbenú novú formu zábavy.

TEPLOTA JE SKUTOČNE VÝHODNÁ

Napriek tomu, čo si môžete myslieť, je úžasné behať v chlade. Na konci behu sa budete zohriať rýchlo, ale na konci behu budete omnoho menej spotení, ako by ste boli v lete.

ROZVOJ DUŠEVNÝCH VLASTNOSTÍ

OK, ani budova nie je naša najobľúbenejšia vec. Ale akonáhle budete čeliť chladu počas štvor míľovej jazdy, tento šialený pracovný projekt sa nebude cítiť tak strašidelne.

HIT VAŠU STRIDU LETOM

Začnite trénovať hneď teraz a od júna budete lietať po zjazdovkách. Budete mať úplne nový spôsob, ako oceniť leto Chi.