Your Itinerary for the Most Relaxing Sunday Possible

Váš itinerár pre najpohodlnejšiu nedeľu možný

Dorazili ste cez víkend a na dobitie batérií máte dva celé dni. Tu je presne to, ako to urobiť - a aké pečivo jesť, keď ste pri tom. Len sľúbte, že notebook necháte doma. Toto je čas.

Prejdite sa po Phoenixskej záhrade

Začnite svoj deň prechádzkou po sviežom zalesnenom ostrove so šálkou kávy v ruke. Tento skrytý klenot, inšpirovaný japonskými záhradami, má čerešňové kvety, rybníky posiate ľaliovými vankúšikmi a dlhé meandrujúce chodníky.

Meditujte (a vezmite plavák) na Float Sixty

Na novom spote River North si môžete vziať 60 minút „vznášať sa“ v jednej zmyslovej deprivačnej nádrži. Voda je teplá, upokojujúce svetlá osvetľujú nádrž a pri driftovaní sa hrá jemná hudba. V pokojnej meditačnej miestnosti si môžete objednať aj 30-minútovú reláciu.

Získajte pedikúru na Cowshed

Verte tomu: Sandálne počasie sa blíži. Pomocou pedikúry Ultimate Cowshed oslovte svoju potrebu čerstvého lesku. Pred osobným televízorom sa ponoríte do útulného kresla. Dostanete tiež vankúš na krk a masáž na ruky, nohy a pokožku hlavy.

Doprajte si občerstvenie na Americano 2211

Kaviareň Wicker Park v európskom štýle povzbudzuje umenie pretrpenia pečiva. Zaoblené kamenom Charlieho Trottera sa pochúťky podávajú po celý deň, takže si môžete vziať svoj sladký čas príchodom na sušienku rozmarínovej morskej soli alebo sicílske mandľové sušienky.

Večeru a film

V novom divadle spoločnosti Dine-In AMC majú sály Cinema Suites sklopné stoličky pripútané k osobným stolom. Stlačením tlačidla si objednáte večeru a nápoje. (Kuracie ponuky sú vynikajúce.)

Večer s kokteilmi vo fialovej hodine

Po tomto dni už nebude potrebné nič rušiť. Nikdy však nepotrebujete ospravedlnenie, aby ste vstúpili do elegantných priestorov Violet Hour, vypnite svoj mobilný telefón (je to pravidlo) a objednajte si jeden z nápojov OG mixology v meste. „Julie a Romeo“ vyrobené z ginu, uhorky a ružovej vody sú vždy dobrým nápadom.